UWAGA! MINI-KONKURSY SĄ TYLKO DLA OBSERWATORÓW!
Tu zobaczysz kulisy bloga
i butik! Zapraszamy!
Dodaj nas
do zakładek!
Masz pytanie?
Pisz do nas!

Reklamy

 Witaj w zakładce "Reklamy". Chcesz aby Twój blog zyskał popularność, a trudno Ci ona przychodzi? Najlepszą receptą na oglądalność jest reklama i to dobra reklama, a najlepiej na naszym blogu, który na pewno zachęci czytelników do zaglądnięcia na Twojego bloga lub na coś, co wydaje Ci się warte uwagi. Jednak za dobrą reklamę trzeba zapłacić, a więc by nie komplikować Ci życia poniżej prezentujemy cennik i reklamy, które oferujemy!

 REKLAMA W SLAJDACH- do tej reklamy potrzebny jest obraz graficzny o wymiarach 368x256, musi on być w miarę ładny. Jeśli nie masz talentu graficznego lub żadnego grafika pod ręką powiadom nas o tym, a nasi graficy wykonają ten etap za Ciebie (wiąże się to z dodatkową opłatą). Do wiadomości załącz również krótki tekst opisujący Twój marketing.
Oczywiście jest to najbardziej opłacalna forma reklamy.  Wyświetlana jest przez 10 dni!
 CENA - 25 Glamsów/18 Diamentów (jeżeli my wykonujemy baner 32 Glamsy/24 Diamenty)

REKLAMA W POŚCIE- tą reklamę również bardzo polecamy, gdyż na blogu będzie "wiecznie", dlatego czytelnicy będą mogli w nią kliknąć kiedy chcą. do jej publikacji potrzebny jest tekst opisujący Twoją reklamę, a dla urozmaicenia obrazki graficzne (niekoniecznie).
CENA - 20 Glamsów/15 Diamentów

REKLAMA W PASKU BOCZNYM- do tej reklamy wystarczy link bloga, jednak bardziej polecamy dodać obrazek graficzny, który jest bardziej miły dla oka. Długość wyświetlenia Twojej reklamy zależy od Ciebie- im dłużej tym więcej płacisz!
CENA -
1 tydzień- 6 Glamsów/5 Diamentów
2 tygodnie- 10 Glamsów/9 Diamentów
1 Miesiąc- 20 Glamsów/17 Diamentów


Każda reklama musi być zgodna z powyższą regułą. Zakupu dokonujecie przez nasz butik blogowy. Jeżeli zdecydujecie się kupić reklamę piszcie na nasz e-mail mission_fashionstyle@onet.pl.

Dziękujemy za uwagę
Redakcja mission-FS