UWAGA! MINI-KONKURSY SĄ TYLKO DLA OBSERWATORÓW!
Tu zobaczysz kulisy bloga
i butik! Zapraszamy!
Dodaj nas
do zakładek!
Masz pytanie?
Pisz do nas!

Działy & Cykle

GRAFIK!
   Pon                  Wt                Śr                 Cz                Pt       
~Modowy Bazarek- Shimmer Table Cell Modowy Bazarek Table Cell ~Make my face- levers
       Table Cell Table Cell Table Cell Czary Mary  Saogi i Fantie
Table Cell First Home- Meally Table Cell Table Cell ~Komiksy - Kropciana
Table Cell Table Cell

Modowy Bazarek- Shimmer.
Table Cell Table Cell Table Cell Table Cell Table Cell
Table Cell Table Cell Table Cell Table Cell Table Cell
                              Tabelka by levers + Shimmer. © Wszelkie prawa zastrzeżone!


DZIAŁY&CYKLE


Ocenograf – 
Jesteś odważna ? Nie boisz się wysłuchać konstruktywnej krytyki? Lubisz być chwalona? Może jednak potrzebujesz pewnych rad?

Dzięki ocenom stylizacji możesz sprawdzić czy wyglądasz dobrze lub nie, czego powinnaś się wystrzegać i na co uważać. Musisz jednak pamiętać, że trafisz pod noże Facetów!


Nowości z Butików - Mimo iż wiesz, że w naszych dwóch oficjalnych butikach wyszły już Nowe Kolekcje warto zajrzeć na M-Fs, aby zobaczyć świetne i pomysłowe stylizacje.
  INTELEKTUALISTKA (?)

Wywiady -  Chciałabyś dowiedzieć się kilku rzeczy z barwnego życia gwiazd? Poznać odpowiedzi na nurtujące ciebie pytania?  Nasze uzdolnione redaktorki postawią w ogniu pytań znane lub mniej użytkowniczki.
  SHIMMER.

First Home – Nasza perfekcyjna redaktorka postawi właścicieli domów w pełnej gotowości. Spośród wielu graczy co tydzień  wybierze 2 mieszkania, które oceni pod każdym detalem. Wygrzebie każdy szczegół, oceni każdy drobiazg. Będzie przyglądać się wszystkiemu. Na koniec miesiąca zostanie ogłoszony Ranking najlepszych mieszkań.


DIY - Zawsze chciałaś zrobić coś swojego, przerobić ciuszek  tak żeby był atrakcyjniejszy?
U nas masz szansę zrobić to krok po kroku :)


Agentkowe Must Have -  Każda agentka wie na pewno co w tym sezonie będzie jej najbardziej potrzebne, co warto nosić i czego się wystrzegać.
Jedna z redaktorek będzie przedstawiała co tydzień jedną rzecz, która będzie wiodącym ciuszkiem Super Agentki przez najbliższy pracowity tydzień.

SpoileryW naszej redakcji jest mnóstwo genialnych projektantek, które chciałyby podzielić się z wami tym co rysują.
Każda z nich nie tylko pokaże wam co przygotowuje dla was w najbliższym czasie, ale także chętnie zdradzi pomysły na kolejną kolekcję, co było jej inspiracją.
  PROJEKTANTKI

Tutoriale - oprócz tego, że dziewczęta pokażą wam swoje projekty będą one także ukazywały swoje sposoby rysowania, krok po kroku dzięki ich radom nauczycie się rysować :)
  PROJEKTANTKI
      
Modowy Bazarek Chciałabyś mieć unikalną, limitowaną  rzecz dzięki zwykłej Licytacji?
Otóż nasze projektantki co tydzień wyzbędą się kilku świeżo narysowanych rzeczy specjalnie dla was! Już tłumaczę:
Chodzi o to, że dany ciuszek ( jedyny w swoim rodzaju) zostanie zlicytowany na aukcji w komentarzach. Osoba, która wygra będzie mogła zakupić rzecz w naszym Blogowym butiku i cieszyć się ubrankową perełką :)
  SHIMMER

Moim zdaniem... -  nasza redaktorka będzie prowadzić coś w stylu "ankiety" jednak nieco dłuższej.
Wypyta przypadkowe użytkowniczki o to co sądzą p aktualnościach, nowych kolekcjach i innych ważnych sprawach z życia Modowych Agentek.

Na codziennej półce – masz swój ulubiony ciuch lub agentowy super gadżet? Oczywiście! Każdy takowy posiada! I my, bloggerki, także takich parę mamy. Właśnie dlatego w tym dziale zgłębiamy tajemnice naszej garderoby, oceniając przydatność i podstawowe informacje dot. ciuszka.
  WIOLET (?)

Celsjuszka – co by tu założyć na taką pogodę, co wybrać na specjalną misję? Deszcz? Wiatr?  Kosmiczna próżnia? Postanowiłyśmy dogodzić Waszym wygórowanym oczekiwaniom tym oto działem! Parasolka i pistolet w dłoń!


KONKURSY - rzecz jasna, jakieś zagadki :D
  WSZYSCY

Colorful – nie potrafisz sama dobrze dobrać ubrań jednego koloru lecz w kilku odcieniach? Nasz ekspert chętnie ci pomoże!


Make my face - Ze starego, strasznego wyglądu postaci dzięki wielu zabiegom tworzymy nową ciebie. Zmieniamy Styl, fryzurę, makijaż. Wyzbywamy kompleksów i nastawiamy optymistycznie.
  

Czary Mary ( imię redaktorki) - Lubisz pojedynki między butikami? Oglądasz Goka próbującego walczyć z rozpustną Brix? My fundujemy wam świetną zabawę przy ocenianiu stylizacji z Normalnych Butików oraz Markowego, OB. Nasze 2 redaktorki spróbują zawalczyć między sobą tworząc zapierające dech w piersiach stylizacje.
SHIMMER.

Komiksy - Komiksy na różne tematy, które na pewną was zainteresują. (co piątek)
  KROPCIANA (?)